Kategoriler
»  ANİMASYON VE PALYAÇO HİZMETLERİMİZ
 Bayan Palyaço
 Bay Palyaço
 Noel Baba, Noel Anne
 Tahta Bacak Şov
 İllizyonist, Sihirbaz
 Yılbaşı Hizmetleri
»  MASAL KAHRAMANI
 Hacivat ve Karagöz
 Sünger Bob Gösterisi
 Nasrettin Hoca Çalışması
 Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler
 Keloğlan Çalışması
 Pinokyo Oyun Ve Kukla Çalışması
 Peter Pan Çocuk Tiyatro Çalışması
 Cindirella
»  PARTİ MALZEMELERİ
 Doğum Günü Parti Malzemeleri
 Parti Malzemeleri
 Yıl Başı Parti Malzemeleri
»  KOSTÜM SATIŞ
 Figür Kostümleri
 Palyaço Kostümleri
»  KURABİYELER & PASTALAR
 Özel Yapım Kurabiyeler
 Özel Yapım Pastalar
 Cup Cakeler
 Diyabetik Kurabiyeler
 Diyabetik Pastalar
»  DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ
 Konsept Parti Setleri

Yeni Çıkan Ürünler

BLOCK ECO PARTİ SETİ


KDV Dahil Fiyat : 225,00 TL

SİRK PARTİSİ SETİ


KDV Dahil Fiyat : 215,00 TL

UĞUR BÖCEĞİ PARTİ SETİ


KDV Dahil Fiyat : 175,00 TL

ŞİRİNLER PARTİ SETİ


KDV Dahil Fiyat : 225,00 TL

ŞİRİRNLER PARTİ SETİ


KDV Dahil Fiyat : 0,00 TLAnket
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Çok Güzel %85 40
Güzel %0 0
İyi %4 2
Fena Değil %4 2
Kötü %0 0
Çok Kötü %6 3
47 kişi oyladı
Tüm Anketler

Sayfalar
 Mesafeli Satış Sözleşmesi
 Ödeme ve Teslimat
 Gizlilik ve Güvenlik
 Garanti Şartları
 İade Şartları
 Banka Hesap Bilgileri
 
 
Gizlilik ve Güvenlik
 

WEB SİTESİ GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için lütfen Websitesinde yer alan GİZLİLİK POLİTİKAMIZI okuyunuz. Websitesini ziyaret etmek suretiyle burada belirtilen uygulamaları kabul etmiş olacaksınız.

Aldığımız bilgiler;
Websitemize girdiğiniz ya da bize başka bir şekilde verdiğiniz her türlü bilgiyi kabul ediyoruz. Bu bilgilere adınız ve soyadınız, posta ve e-posta adresiniz, telefon numaranız, , faks numaranız, ve fatura bilgileriniz (kredi kartı numaranızın ilk ve son dört rakamı, kart sahibinin ismi ve son kullanma tarihi gibi) dahil olmak üzere sizi tanımlayan bilgiler ("şahsi bilgi") dahildir. Üye olarak kaydolmanız, portal üzerinden ürün bilgisi almanız ve de sipariş vermeniz, bize bir soru sormanız ya da sitemizde başka işlemler yapmanız için söz konusu bilgiler gereklidir.

Bilgilerin kullanımı;
Faturalama bilgileri ve ödeme araçlarınızın detayı (kart sahibinin ismi, kredi kartı numaranızın ilk ve son dört rakamı ve son kullanma tarihi gibi) sitemizde yapmış olduğunuz seyahat rezervasyonlarını tamamlamak amacıyla ödeme işlemleri için kullanılacaktır. Hakkınızdaki diğer bilgileri ise talep etmiş olduğunuz ürün ve hizmetleri sağlamak, güncellemeleri ve seyahat teyidini iletmek, sorularınıza ve yorumlarınıza cevap vermek, ürünlerimize, hizmetlerimize ve websitemize olan ilgiyi ölçmek ve bunları geliştirmek, ilginizi çekebilecek özel teklifler ve ürün ile hizmetler hakkında bilgilendirmek ve websitesi deneyimini ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak, ihtilafları çözümlemek, ücretleri almak, potansiyel olarak yasaklı ya da yasa dışı faaliyetleri engellemek, işlem Koşullarımızı uygulatmak ve tamamlamak amacıyla kullanılacaktır.

Bilgilerin paylaşımı ;

Websitesi bilgileriniz aşağıda belirtilen kurum ve kuruluşlarla paylaşabilinir:

Yasal süreç gerektiren durumlarda; Resmi makamlar tarafından bu bilgilerin talep edilmesi halinde yasal haklarımızı oluşturmak, uygulatmak veya savunmak için, yasa uyarınca gereken şekilde ,Satış, birleşme, konsolidasyon gibi kurumsal bir işlem ile bağlantılı olarak.
Yukarıda belirtilen durumlar dışında, şahsi bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşıldığında size haber verilecek olup, bu bilgileri paylaşmamamızı seçme imkanına sahip olacaksınız. Herhangi bir şahsi bilgi içermeyen bilgileri, reklâmcılar ve yatırımcılar dâhil üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Bilgilerinize nasıl erişebilirsiniz;
İletişim bilgilerinize websitesi Üye Bilgileri sayfasını ziyaret etmek suretiyle erişim sağlayabilir ve güncelleyebilirsiniz. Aşağıda verilen e-posta adresinden bizimle irtibat kurarak hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesabınızı kapattıktan sonra oturum açamayack ya da şahsi bilgilerinize ulaşamayacaksınız. Yeni bir hesap açabilirsiniz. Hesabınızla ilişkili bazı bilgileri muhafaza edeceğimizi belirtmek isteriz.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz;
Bu websitesini kullanırken kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz ve toplamış olduğumuz bilgileri koruyoruz. Bize vermiş olduğunuz şahsi bilgileri korumaya yardımcı olması için uygun idari, teknik ve fiziksel güvenlik prosedürlerini uyguluyoruz. Sadece yetkili çalışanlar şahsi bilgilere erişim iznine sahiptirler ve bunu da ancak izin verilmiş iş fonksiyonları için yapabilirler.Yetkisiz kişilerin bilgilerinize erişim sağlamalarını engellemek için güvenlik duvarları ve saldırı sezme sistemleri kullanıyoruz. www.bookinturkey.com ’a üye olurken verdiğiniz bilgiler ve rezervasyon sırasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri, çok güçlü SSL (Secured Sockets Layer) ve Encryption Teknolojisi ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir.

Diğer Bağlantılar;
Bu websitesinden herhangi bir siteye verilen link varsa, bu siteler işbu Gizlilik Politikasına tabi olarak faaliyet göstermeyecektir. Şahsi bilgileri toplamak, kullanmak ve ifşa etmekle ilgili prosedürlerini öğrenmek için bu diğer websitelerinde yer alan gizlilik uygulamalarını inceleyiniz.

Websitemizi Türkiye dışından ziyaret;
Websitemizi Türkiye dışından ziyaret ediyorsanız, bilgilerinizin sunucularımızın bulunduğu ve merkezi veri tabanımızın faaliyet gösterdiği Türkiye’ye transfer edilebileceğini, depolanabileceğini ve işlenebileceğini unutmayın.

E-posta İletişimleri. Websitemizde yer alan seyahatle ilgili fırsatlardan yararlanmanızı kolaylaştırmak için sizlere e-bülten gönderiyoruz. Göndermiş olduğumuz herhangi bir e-postanın içinde bu tür e-bültenleri almamayı tercih etme imkanına sahipsiniz.

İşbu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. İşbu Gizlilik Politikasında yapılan önemli değişiklikleri tarafınıza bize vermiş olduğunuz e-posta adresine bir bildirim göndermek ya da websitemize kolayca görünen bir uyarı yerleştirmek suretiyle duyuracağız. Gizlilik Politikası (ya da seyahat planlamanız ya da satın alımlarınız) hakkında sorularınız olması halinde, lütfen info@palyacoturkiye.com ‘a e-posta gönderin.

 
Alışveriş Sepeti

Sepete Ürün Eklemek İçin
Üye Olunuz

Kullanıcı Girişi
 Kullanıcı Adı :
 Şifre :
   
Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum


Sipariş Sorgula

Arama
 

Haber Listesi
 Ad Soyad :
 E-Mail :
    

Bu site, EraSoft E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.


Ecrin Organizasyon Kuruluşudur Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır.